• Acasă
  • Concurenți înregistrați 2014

Concurenți înregistrați 2014

În tabelul de mai jos îi prezentăm pe cei care sunt înscriși la Festivalul de Zbor SkyDreamers - Bunloc 2014.

 

Nr. Crt. Nume Prenume Probe Echipă Nume echipă
Parapantă
(punct fix)
Mountain bike
Alergare montană Zbor XC Țintă
1. Dumitrescu Răzvan x     x x x Camera De Garda
2. Sebastian Chiriac   x x     x
3. Sosu Ottila x x x x      
4. Socaciu Larisa Timea x     x      
5. Carbunaru Georgiana  x     x      
6. Man Razvan Constantin   x          
7. Benea Catalin x     x x    
8. Staicu Augustin x x x   x    
9. Kese-Nemes Aron x     x x    
10. Coteţ George x     x x x Nimbus No Limits
11. Kovacs Attila   x       x
12. Ciulei Ioana     x     x
13. Stoica Cristi x     x x    
14. Francisco Savu-Ion x x x        
15. Roman Florin     x     x Doi plus unu
16. Feldioreanu Paul   x       x
17. Sarig Istvan x     x x    
18. Cap-Alb Cristian   x       x Echipa de pe primul loc
19. Popa Eduard     x     x
20. Comanoiu Mihai x      x   x
21. Samareanu Sorin x     x      
22. Avramescu Vladut       x      
23. Adam Dragos x     x x x Blue Eyes
24. Pal Eniko     x   x x
25. Baloiu Alexandru x       x x ParaGherla
26. Panait Valentin     x     x
27. Virvara Mihai   x       x
28. Constantin Mircea x       x    
29. Mudava Raluca       x x    
30. Socea-Falcă Iulian Marius x       x    
31. Mocanu Mihai x x x        
32. Marchitan Ovidiu       x      
33. Saigiu Marius x     x      
34. Cuciuch Ramona     x        
35. Desa Macrin       x      
36. Plaiasu Carmen     x   x    
37. Pethő Attila       x x    
38. Barbat Valentin     x        
39. Zorila Florin       x x    
40. Georgescu Ionut     x        
41. Puiu Cristian Nicolae x     x x    
42. Kallos Robert x       x x Fast & Hilarious
43. Smărăndescu Dragoș   x        x
44. Scîrlet Gabriel     x      x
45. Paizan Claudiu   x          
46. Butnaru Ovidiu x x x        
47. Coconea Toma x x x x x x SkyMan
48. Serban Catalin     x     x GoPro 1
49. Boriceanu Marian   x       x
50. Moldovan Andrei x         x
51. Timus Constantin     x     x Zori De Zeamă
52. Saracu Mircea x      x x
53. Pelerini Mihai   x       x
54. Balan Cristian-Antoniu         x    
55. Dunose Marian x     x x    
56. Tibelea Eugen   x          
57. Popescu Stelian x      x   x Talpa Iute
58. Gheorghita Raymond     x     x
59. Varga Attilla Szolt   x       x
60. Pandi Samu   x       x Genesis-Friendly Faces
61. Dan Surducan     x     x
62. Perjessy Gyula x         x
63. Gyorgy Robert x     x x    
64. Casu Igor x     x      
65. Vasarhelyi Andrei       x x    
66. Kovasc Mark x x x        
67. Tanase Stefan x       x